თბილისში, შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს სარეგისტრაციო მომსახურების განახლებული ცენტრი გაიხსნა. განახლებული სივრცე მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა ზურაბ ზუბადალაშვილმა დაათვალიერა და ცენტრში დასაქმებულ თანამშრომლებს გაესაუბრა. მ [..]
დაწვრილებითგაცნობებთ, რომ დღეს, 4 მარტს, თბილისში, აღმაშენებლის ხეივანზე მდებარე სააგენტოს სარეგისტრაციო მომსახურების ცენტრი არ იმუშავებს. სამუშაო პროცესი განახლდება 5 მარტიდან.
დაწვრილებითშინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტო გაცნობებთ, რომ უქმე დღეებთან დაკავშირებით, 3 და 8 მარტს სააგენტოს სტრუქტურული ერთეულები არ იმუშავებს.
დაწვრილებითგაცნობებთ, რომ დიდთოვლობის გამო, ამ ეტაპზე, მომსახურების სააგენტოს ბათუმისა და ოზურგეთის სტრუქტურულ ერთეულებში მართვის უფლების მისაღები პრაქტიკული გამოცდის პირველი და მეორე ეტაპებია შეჩერებული. ასევე, ფოთის სტრუქტურულ ერთეულში შეჩერებულია პრაქტიკული [..]
დაწვრილებითგაცნობებთ, რომ დიდთოვლობის გამო, ამ ეტაპზე მომსახურების სააგენტოს რამდენიმე სტრუქტურულ ერთეულში სატრანსპორტო საშუალებათა მართვის უფლების მისაღები პრაქტიკული გამოცდები შეფერხებით ტარდება. მიმდინარეობს გაწმენდითი სამუშაოები. 🔹 ოზურგეთში მართვის უფლები [..]